Drink & Draw
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły aktualności

Wydarzenia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Drink & Draw

04 listopada 2021

20.11.2021 | godz. 15:00 | Pałac Mojęcice

Nowy cykl wydarzeń w naszym Pałacu. Tym razem połączymy sztukę kulinarną ze sztuką malarską. Zapraszamy wszystkich amatorów i pasjonatów malarstwa, wina oraz dobrej zabawy na niesamowite spotkanie typu drink&draw, czyli malowanie obrazów połączone z piciem wina i rozmowami o sztuce.

Warsztaty organizowane są przy współpracy z zielonogórską artystką Mariką Szwal, która prowadzi na co dzień pracownię sztuki, w której tworzy swoje wyjątkowe Ikony w stylu POP ART. Marika jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie możecie ją bliżej poznać, zobaczyć proces tworzenia jej sztuki czy dowiedzieć się wielu ciekawostek o znanych artystach.

Podczas 3-godzinnych zajęć Marika pomoże Wam stworzyć obrazy z jesienną martwą naturą, a wykonane dzieła będziecie mogli zabrać ze sobą i cieszyć się ich widokiem w swoich domach lub podarować bliskiej osobie. Nasze warsztaty to idealny pomysł na spędzenie jesiennego popołudnia z przyjaciółmi, albo poznanie nowych znajomych. Po zakoczeniu warsztatów odbędzie się wspólna kolacja, podczas której będziecie mogli wymienić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami.

Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja. Serdecznie zapraszamy do zapisów:

e-mail: n.boguszynska@palacmojecice.pl

tel. 665 051 200

Udział w warsztatach jest płatny 230 zł/os. (cena obejmuje udział w warsztatach oraz kolację serwowaną 2-daniową z winem)

*Dla osób bioracych udział w warsztatach oferujemy 15% zniżki na wynajem naszych pokoi w tym terminie.

ul. Główna 5
56-100 Wołów, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij