Warsztaty cyjanotypii
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły aktualności

Wydarzenia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Warsztaty cyjanotypii

09 maja 2022

5.06.2022 | godz. 12:00

Kochani mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w bardzo ciekawych i nietypowych warsztatach, które odbędą się w naszym Pałacu.
 
Cyjanotypia to jedna z najstarszych technik fotograficznych. Odbitki wywoływane tą metodą przybierają piękny odcień błękitu pruskiego. Fotogramy (czyli zdjęcia, które możemy wykonać bez użycia aparatu), możemy swobodnie łączyć z techniką cyjanotypii. Powstałe w ten sposób obrazy, przedstawiające np. ususzone przez nas rośliny, koronki czy inne wybrane przedmioty, możemy uzyskiwać na różnych podłożach: kartkach, drewnie czy tkaninach.
Zajęcia będą prowadzone przez Dominikę Chochołowską-Bocian, która jest wszechstronnie uzdolnioną artystką, malarką, scenografką. Dominika posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć artystycznych i zapewnia, że każdy się na nich odnajdzie ????
Zajęcia będą obejmować wiedzę merytoryczną o technice cyjanotypii oraz tworzenie własnych odbitek na różnych podłożach.
Po zakończeniu warsztatów odbędzie się wspólny lekki posiłek oraz degustacja serów naszej produkcji, podczas której będziecie mogli wymienić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami ????
Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały do warsztatów.
Nasze warsztaty to idealny pomysł na spędzenie czasu z bliskimi, albo poznanie nowych znajomych ????
 
Liczba miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja.
Zapisy na warsztaty:
???? 665 051 200
✉️ n.boguszynska@palacmojecice.com
 
Udział w warsztatach jest płatny 205 zł / os. (cena obejmuje udział w warsztatach oraz lunch - sałatka i degustacja serów)

ul. Główna 5
56-100 Wołów, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij