Grill w ogrodzie | warsztaty akwareli
  1. Strona główna
  2. Wydarzenia
  3. Szczegóły aktualności

Wydarzenia

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Grill w ogrodzie | warsztaty akwareli

18 lipca 2022

06.08.2022 | godz. 13:00


Kochani po raz kolejny zapraszamy Was do naszego ogrodu ????


Tym razem przygotowaliśmy MENU GRILLOWE. Nasz Szef Kuchni wraz ze swoją załogą będą Wam serwować potrawy prosto z rusztu. To oznacza również, że będziecie mieli jedną z niewielu okazji, żeby porozmawiać z nimi twarzą w twarz, zadać im pytania związane z naszą kartą, które nurtują Was od dawna lub po prostu osobiście podziękować za te kilka dobrych lat serwowania pyszności.


Dodatkowo tego dnia w ogrodzie odbędą się WARSZTATY AKWARELI, podczas których poznacie tajniki malowania tą techniką oraz podstawowe zagadnienia rysunku i malarstwa.
Warsztaty poprowadzi dobrze Wam już znana Dominika Chochołowska-Bocian, która jest wszechstronnie uzdolnioną artystką, malarką i scenografką. Dominika posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć artystycznych i zapewnia, że każdy się na nich odnajdzie.
Podczas warsztatów każdy Uczestnik stworzy pracę w motywie szkiców botanicznych, którą oczywiście będzie mógł zabrać ze sobą do domu i cieszyć się jej widokiem.
W trakcie wydarzenia będzie również w ogrodzie przygotowany bar, gdzie będziecie mogli zamawiać drinki oraz porozmawiać z barmanem o tajnikach naszych koktajli alkoholowych
Nie zabraknie też pysznej lemoniady, więc zachęcamy do spędzenia całego dnia z nami.
Tylko kilka stolików będzie objętych rezerwacją, a przy pozostałych będzie obowiązywać zasada "kto pierwszy ten lepszy", więc zachęcamy do szybkiego kontaktu. Oczywiście możecie zabrać ze sobą koc i rozgościć się też na trawie.


13:00 – 16:00 Warsztaty akwareli
14:00 – 21:00 Grill


Koszt udziału w warsztatach to 95 zł/os. Dodatkowo dla wszystkich Uczestników – 10% zniżka na zestawy grillowe.
Rezerwacja stolików oraz zapisy na warsztaty:
???? 665 051 200
???? n.boguszynska@palacmojecice.com

ul. Główna 5
56-100 Wołów, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij