Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Restauracja 4 Pory

Restauracja 4 Pory

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Restauracja 4 Pory

Nasza filozofia

Nasza filozofia jest bardzo prosta. Z pola do stołu. Dla nas wszystko zaczyna się od produktu i jego jakości. Naszym celem jest samowystarczalność. Jesteśmy rolnikami. Hodujemy własne krowy, które dostarczają nam najlepszej jakości, niepasteryzowane mleko, z którego robimy dla Was, tradycyjnymi metodami, masło, sery, śmietanę czy maślankę. Warzywa z naszych pól rosną w naturalnych warunkach, na naturalnych nawozach. Mamy pełną kontrolę nad tym, kiedy zostaną zasadzone i zebrane. Zaczynamy eksperymentować z hodowlą ziół, jadalnych kwiatów, starych odmian pomidorów. Z pobliskich lasów zbieramy grzyby, owoce i dzikie, zapomniane rośliny. Pozostałe produkty kupujemy od lokalnych, polskich dostawców, których produkty wytwarzane są uczciwie, zgodnie z naturą i naszą filozofią.

Nasza kuchnia

Nasza kuchnia odzwierciedla naszą filozofię. Naturalne produkty, wytwarzane tradycyjnymi metodami w autorskiej odsłonie. Nie chcemy tylko karmić, chcemy Was poruszyć naszymi daniami i zaszczepić w Was, naszą pasję.

Restauracja jest czynna w godzinach:

Poniedziałek - Czwartek 13:00 - 20:00

Piątek - Sobota 13:00 - 21:00

Niedziela 12:00 - 19:30

 

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Główna 5
56-100 Wołów, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje o nowościach i specjalnych wydarzeniach.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij