Tło bannera

O Pałacu

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

O Pałacu

Jeśli marzą Państwo o wyjątkowym i eleganckim przyjęciu w przepięknych, XVII-wiecznych pałacowych salach, perfekcyjnie skomponowanym menu i niezapomnianej atmosferze, Pałac Mojęcice jest idealnym miejscem na jego organizację.

Park

Pałac Mojęcice to nie tylko wnętrza, ale również otaczający go park, który stwarza idealne warunki do relaksu i odpoczynku oraz na zorganizowanie w romantycznym klimacie uroczystości weselnej.

Historyczne wnętrze

Wnętrza Pałacu po pracach konserwatorskich zachowały swój dawny charakter. Sale posiadają bogate sklepienia, bogato zdobione kominki oraz oryginalne stiuki.

Wspaniała lokalizacja

Miejscowość Mojęcice ma bardzo dogodny dojazd z Wrocławia, Rawicza czy Legnicy.

Zabytkowy kościół

Kościół znajdujący się w sąsiedztwie, który został ufundowany przez pierwszego właściciela pałacu i wsi von Stoscha. Wpisany jest na listę zabytków w Narodowym Instytucie Dziedzictwa. We wnętrzu znajdują się renesansowe kamienne epitafia rodziny Stosch zm. 1586 i 1587 fundatorów kościoła, a także drewniana rzeźba św. Anny z około 1500 r.

Atrakcje

W pobliżu znajduje się Opactwo Cystersów w Lubiążu, jeden z największych zabytków tej klasy w Europie, będącym jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Dla osób aktywnych powiat wołowski posiada ponad 200 km tras rowerowych o różnym stopniu trudności.

Oferty specjalne Pakiety pobytowe i promocje

ul. Główna 5
56-100 Wołów, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij